Cesta k srdci

Ta nejkrásnější cesta, kterou můžeme podniknout je cesta z hlavy do srdce. Co je ale tím srdcem? Anglické slovo heart – srdce pochází z indoevropského slova kerd, které je také kořenem slova courage – odvaha a slova core – jádro. Slovo heart – srdce má tedy něco společného s odvahou a odkazuje směrem k našemu jádru, k naší podstatě. Otázkou, která se pak nabízí je: „Jak toto naše jádro – podstatu – hledat a rozvíjet?“

Natočil jsem video, ve kterém nalezneš tři dobré otázky, které Tě mohou k  Tvému srdci nasměrovat. To nejlepší, co mohu udělat, je jít sám příkladem. A proto se odvazuji od známých břehů a poprvé sdílím svoji píseň prostřednictvím videa. V tomto videu si tedy také můžeš poslechnout píseň z mého srdce, která se jmenuje Cesta k srdci.

A jelikož je inspirovat jen zlomek mojí práce, tak jsem připravil jedinečný online kurz  Osobní mistrovství – cesta k srdci,k jehož účasti Tě s radostí zvu! Přihlásit se můžeš zde: Kurz emočně inteligentního leadershipu v Brně | Radim Kudělka (radimkudelka.cz)

Těším se na vidění a společnou cestu!

Radim Kudělka
Profesionální lektor a konzultant se zaměřením na rozvoj vědomé komunikace, emoční inteligence a talentu jednotlivců a organizací.

Získejte zdarma e-book

Vědomá komunikace

Umění mezilidských vztahů

Přečtěte si, jak rozvíjet zdravé a harmonické vztahy a naučte se principy vědomé komunikace a emoční inteligence.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů