MINDFULNESS – SKRYTÁ SÍLA

23. – 24. února 2019 | Brno

Přejete si být sami sebou, žít naplno a hluboce každou chvíli svého života?

Přijďte se zastavit, napojit se sami na sebe, hluboce si odpočinout
a rozvinout svůj vnitřní klid.

Kurz je určen všem, kteří chtějí:

  • umět pracovat se svojí myslí, najít svůj vnitřní klid a napojení na sebe
  • umět používat meditaci všímavosti v každodenním životě, v práci i ve vztazích

Na kurzu se naučíte:

  • meditaci všímavosti v sedě, v chůzi i při pití lahodného japonského čaje
  • techniku hluboké regenerace mysli a těla "total relaxation"
  • umění dechu a techniku vnitřního úsměvu
  • jak vést svoji pozornost k tomu co nás vyživuje "selective wattering"

Dozvíte se také, jak mindfulness přispívá k transformaci silných emocí, zvládání stresu, obnově vztahů či navýšení schopnosti radovat se ze života.

Jak kurz probíhá?

  • kurz probíhá v bezpečném a přátelském prostředí, s respektem k potřebám a individualitě každého účastníka.
  • důraz je kladen na rozvoj praktických dovedností, uvědomování si, prožitek a reflexi. 
  • efektivita vzdělávacího procesu je umocněna vysokou mírou zapojení účastníků kurzu, který probíhá v malé skupině o maximálně 10 účastnících.

„Meditace mindfulness je jednoduchý nástroj, který nám pomáhá být při tom, když se dějí každodenní zázraky života.

Podrobnosti a přihláška

Termín kurzu

23.2. - 24.2. 2018
Sobota 9:30 - 17:30
Neděle 9:30 - 12:30

Místo konání kurzu

ZŠ Letokruh
Terezy Novákové 62a, Brno-Řečkovice

Cena

2 400 Kč
V ceně kurzu je drobné občerstvení a lahodný japonský čaj.

Maximální počet účastníků

10

Máte dotazy ohledně kurzu
nebo čehokoliv jiného?

Volejte

+420 724 291 964

Pište

radim@vedomevzdelavani.cz

Co říkají o kurzu jeho absolventi?

Kurz Mindfulness, skrytá síla, byl pro mne kvalitním prohloubením mých začátečnických zkušeností s meditací. Kurz byl zaměřen hodně na praxi, ale získali jsme i informace o historii, o širších souvislostech, samozřejmě o přínosech meditace, a mnoho dalšího. Každý si mohl vyzkoušet danou techniku v klidu a do syta. A i když byl kurz velice intenzivně zaměřen na Mindfulenss, odnesl jsem si z něho mnoho dalších důležitých poznání.

Dominik PazderaProcess and marketing manager

Radimův kurz Mindfulness – skrytá síla přispívá k lepšímu pochopení meditace nejen pro začátečníky. Prakticky i teoreticky jsme si vyzkoušeli formální praxi meditace i neformální způsoby zpřítomňování jako je mytí nádobí, vědomé naslouchání nebo vědomý pohyb. Osobnímu rozvoji se intenzivně věnuji již několik let a tento kurz mě zase maličko posunul na cestě k většímu přijetí sebe sama i druhých. K tomu přispěla nejen náplň kurzu (meditační praxe mindfulness v tradici Plum village Thich Nhat Hanha), ale i způsob vedení kurzu – skvělý rytmus, empatické vedení i zabývání se podstatnými věcmi.

Tom RutaFotograf

Za dva dni strávené s Radimom a ostatnými účastníkmi kurzu som si uvedomil a ujasnil mnoho vecí. Na kurze bola veľmi príjemná atmosféra a informácie, ktoré nám Radim predával tak padali na úrodnú pôdu. Kurz Mindfulness bol kombináciou teórie a praxe. Cvičenia, ktoré sme robili boli jednoduché, účinné a čo ma prekvapilo aj relaxačné. Teóriu vždy dopĺňala prax a človek tak dokázal mnohé na prvý pohľad zložité koncepty pochopiť a hneď si ich aj vyskúšať. Pre mňa najzaujímavejšie poznatky: bezcieľnosť, integrita, selektívne cielenie pozornosti a cvičenia mindfulness. Radim nám tiež ukázal návody, ako princípy mindfulness začleniť do života. Tieto poznatky považujem za najcennejšie a často na ne spomínam. Využiteľnosť poznatkov z kurzu v praxi je výborná. Absolvovaním kurzu som si opäť potvrdil, že chcem mindfulness začleňovať do života. Jasne vidím, aké benefity prináša. Pár minút praxe ráno a večer mi stačí, aby som mal dosť priestoru cieliť pozornosť tam kam chcem a nenechať sa zahltiť stresom a ruchom vlastných myšlienok.

Adam ŠtefančaAnalytik