INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Efektivně využitý čas, který akceleruje pozitivní změnu ve Vašem životě.

Konzultace, které mají jasný cíl a výsledky

Společně aktivizujeme Vaše potenciály, najdeme pro Vás použitelné metody a způsoby, které Vám pomohou dosáhnout žádané změny či Vámi zvolených výsledků. 

Každá konzultace začíná přesným pojmenováním zakázky klienta, mapováním a analýzou stávající situace. Společně s klientem definujeme žádaný cílový stav a dále pojmenováváme možná řešení a způsoby, jak zvoleného cíle dosáhnout. 

V závěru konzultace dochází ke krátké reflexi a také doporučení nástrojů a metod, které může klient následně aplikovat v praxi pro dosažení zvoleného cíle.

Konzultace je možné realizovat fyzicky v Brně (Skorkovského 136), online prostřednictvím skype či zoom nebo po domluvě mohu za Vámi dojet kamkoliv v rámci ČR.

 

Oblasti, ve kterých vám mohu posloužit:

 • Jak řešit konflikty a rozvíjet mezilidské vztahy (vědomá komunikace)
 • Jak řídit emoce, zvládat stres a zátěžové situace (emoční inteligence)
 • Jak nalézat své nadání, rozvíjet své silné stránky a jak volit své profesní směřování (kariérní poradenství)
 • Jak se efektivně učit (zrychlené učení a mistrovské trénování)
 • Jak se dostávat do stavu Flow pro větší kreativitu a výkonnost
 • Jak zlepšit své prezentační dovednosti (veřejné vystupování)
 • Jak budovat pozitivní firemní klima ve Vaší organizaci
 • Jak definovat vizi, poslání a hodnoty organizace (etický kodex)
 • jak vytvářet učící se prostředí ve Vaší organizaci
 • jak si nastavit a udržet svoji profesní - osobní rovnováhu
 • Jak efektivně vést druhé - motivace, komunikace,... (leadership)
 • supervize pro manažery a leadery týmů a organizací

Konzultace mohou mít rámec dlouhodobé systematické spolupráce, ale i jedné hodiny.

Při práci se svými klienty se řídím osobním etickým kodexem:

 • 1
  Respektuji svého klienta
  Jeho individuální potřeby (motivaci), způsob a tempo spolupráce, které si zvolí.
 • 2
  Klienta považuji za partnera
  Zaměřuji se na aktivizaci potenciálů klienta - rozvíjím jeho samostatnost.
 • 3
  Jednám otevřeně a hovořím pravdivě
  Nejsem celník moudrosti. Když něco nevím či neumím, řeknu to narovinu. Vyvstane-li konflikt zájmů, otevřeně jej řeším.
 • 4
  Integrita
  To, co učím, také žiji.
 • 5
  Mé slovo platí.
  Spolehněte se, že dodržím vše, na čem se domluvíme.
 • 6
  Mlčím o věcech, se kterými se mi klient svěří
  Nezveřejňuji osobní údaje klientů bez jejich předchozího svolení.
 • 7
  Efektivita
  Váš čas je cenný. Můj také. Na každé setkání jsem výborně připraven. Věnuji Vám plnou pozornost, cílím na podstatné. Rozvíjím Vaši akceschopnost. Společnou prací dosahujeme změny, kterou si přejete.

CENÍK KONZULTACÍ

Osobní konzultace
Kariérní poradenství, vědomá komunikace v osobních vztazích, a další.
1 000 Kč/hod. 
Business/leadership konzultace
Motivace a vedení zaměstnanců, rozvoj pozitivního firemního klimatu (práce se sdílenou vizí a hodnotami), talent management, vylaďování zákaznických služeb, prezentační dovednosti, a další.
2 000 Kč/hod. 
Konzultace probíhají v Brně na adrese Skorkovského 136. Konzultaci je také možné realizovat online (skype, zoom) anebo u Vás doma či ve Vaší organizaci (dle potřeby).

Reference klientů

S Radimem jsem se prvně setkal na semináři předmětu psychologie na vysoké škole NEWTON College v Brně. Již od začátku si mne Radim získal a bylo mi velice blízké, o čem hovořil a jakým způsobem s námi komunikoval a vedl tento seminář. Během dalších setkání jsem cítil, že mi Radim může pomoci s poznáním sama sebe, v rozvoji mé osobnosti, a možná ukotvení se v životě, ale i v tom co je smyslem života pro mě osobně. Zkrátka pro mne znamenal a znamená dodnes pomoc v tom, v čem sám cítím, že potřebuji. A především v tom vidím obrovský Radimův přínos, nic mi nevnucuje, řekne mi svůj názor, či s citem nabídne možný postup a tím mě dovádí k mým vlastním poznáním. Radim je pro mě profesionál ve svém oboru, je velice empatický, inteligentní, a vzdělaný člověk s širokými zkušenostmi nejen s učením druhých. To o čem Radim mluví, je vždy srozumitelné, přehledné a odrážející jasnou osnovu, ale přitom na Vás působí pokorně, laskavě, uvěřitelně a jde vidět, že opravdu žije to, o čem mluví. Bere Vás jako partnera a jde o spolupráci, o společnou chvíli, ale v napojení na sama na sebe. Radim je vždy soustředěný a aktivní, žije daným okamžikem. Zkrátka Radim je tu pro Vás a je to cítit. Věci, které probíráme, mi přináší pocit smysluplnosti a logiky, což je pro mne osobně velice příjemné, cítím často klid, štěstí a je mi prostě dobře. Krom osobních konzultací jsem s Radimem prošel i víkendovými kurzy Objev svůj dar a Mindfulness, skrytá síla. Jinak nutno říci, že kurzy má Radim velice kvalitně připravené a komplexní.
Dominik PazderaProcess and marketing manager
K Radimovi mě dovedl můj vnitřní zmatek v otázkách týkající se práce. Jsem stavební inženýrka s 20-ti letou praxí a před 1,5 rokem jsem udělala ve svém životě nový krok a přijala výzvu být vedoucí projekce, tj. pracovat na pozici, kterou jsem nikdy předtím nedělala. Většinou jsem pracovala sama na sebe, teď vedu lidi. Nová práce mě nesmírně baví a naplňuje, ale začala se vymykat mé kontrole, práce přibývalo, nadšení sláblo, začla ve mně sílit agrese, vznětlivost a obavy, zda vůbec na tuto pozici mám předpoklady. Nevěděla jsem si sama se sebou rady. V tomto stavu jsem vyhledala pomoc – Radima, s kterým jsem postupně na 5-ti individuálních konzultacích prošla proměnou, o které se mi ani nesnilo. Na jednotlivých konzultacích jsme probírali nejprve obecně Time managment – co TM vlastně je? A následně jsme řešili konkrétní pracovní věci, které mě trápily. Obratem jsem dostávala Radimovu zpětnou vazbu – jak je možné situace řešit, jak se postavit k věci čelem a rovnou si i na lekci vyzkoušet, jak např. vést rozhovor s kolegou, kterému chci říci nepříjemné věci týkající se práce popř. kolegu ocenit za dobře odvedenou práci. No a posléze mě čekal rozhovor "na živo" s kolegou v praxi. Krůček po krůčku jsem začala zdolávat své strachy, obavy a následně i sílit, věřit si, mít radost, že jsem překonala samu sebe, že jsem šla přes svou komfortní zónu. Netušila jsem, jak velký a krásný dopad na mě budou mít konzultace TM nejen v práci, ale i v osobním životě, vlastně v základních životních postojích k sobě, k druhým, k životním výzvám a životu takovému. Děkuji ti Radime – tvé neskutečné empatii, podpoře, vhledům do situací, vypíchnutí konkrétních a jasných řešení, kam energii zacílit, aby došlo k úlevě a žádaným výsledkům. Zažila jsem s tebou mnoho uvědomění si! Je mi teď blaze, vím kam směřovat svou energii, cíle a jít si postupně krůček po krůčku za nimi, byť to nebude vždy jednoduché, ale stojí to za TO!
Hana ŽouželováVedoucí projektant
V úterý jsem měl jednání s novým člověkem a uvědomoval jsem si, jak ho během hovoru chválím, jak se ptá, jak reaguje, jak ho vtahuji do problematiky tak, aby byl nadšený. Díky tobě to jde naprosto přirozeně spontánně a má to doufám efekt, pro mě rozhodně ano. Výsledky nechť jsou pro tebe tou největší pochvalou. To že to funguje v praxi, má to pozitivní výsledky je na tom to nejúčinnější.Vždy jsem si myslel, že si musím věci nejdřív nastudovat, abych o tom něco věděl a bude to stačit, budu vědět vše, ale teď už si to tak úplně nemyslím. Je třeba nalézt vyváženost mezi informacemi a kreativitou. Mezi rozumem a srdcem. Myslím, že to ty nalézáš. Na základě strukturovaných nastudovaných informací přecházíš k jejich praktickému využití.
Michal ŽouželaVědecký pracovník
Všechna setkání s tebou jsou v otevřenosti a důvěře a představují pro mě přístav bezpečí, čas pro nadechnutí a prostor pro objevování. Baví mě s tebou poznávat sebe samu a zkoušet dělat věci jinak. Vážím si tvého upřímného zájmu o člověka a kamarádského, avšak zároveň vždy profesionálního přístupu. Fénix shořel, ale tvou zásluhou vstal z vlastního popela! 🙂
Dagmar Kovaříková

„Váš život je vzácný dar. Začněte jej žít zevnitř ven a naplno. Teď je ta správná chvíle pro změnu!" 

Máte zájem o konzultaci?