VE SVÉM STŘEDU 

24. srpna – 29. srpna 2019 | Horní Bečva

Pět neopakovatelných dnů, v krásné přírodě Moravskoslezských Beskyd, během kterých se napojíte na své vnitřní zdroje a hluboce zregenerujete své síly.

Společně se budeme učit umění vědomého života, žít ze svého středu a přitom v harmonii s druhými.

Kurz je určen těm, kteří:

  • si přejí žít vědomější, šťastnější a zdravější život v souladu sami se sebou
  • hledají svoji vizi a efektivní nástroje, jak vést sám sebe a druhé 
  • chtějí lepší svět a vědí, že je potřeba začít sami u sebe (freelanceři, manažeři, učitelé, ...) 

Na kurzu se naučíte:

  • Techniky vnitřní práce pro obnovu pozornosti a regeneraci osobní energie (meditace mindfulness, total relaxation, vnitřní úsměv, chi-kung, joga,...).

  • Praktické dovednosti emoční inteligence, které Vám umožní lépe zvládat stres a silné emoce (transformační strategie zvládání stresu, první emoční pomoc, práce s emočními kartami, emoční vějíř).

  • Aktualizovat svoji vizi a napojit se na své vnitřní zdroje (definování osobního nadání a záměru, rozvoj osobního mistrovství, efektivní využívání vlastních zdrojů, naladění se do stavu flow v životě i práci).

  • Používat klíčové dovednosti vědomé komunikace pro rozvoj důvěry a respektu ve vztazích (zvládání konfliktních situací, umění empatie, respektující dovednosti, technika „selektivního vedení pozornosti“ a další).

Jak kurz probíhá?

Podstatnou součástí programu je vzájemné sdílení a podpora od ostatních účastníků, procházky v lese, regenerační a relaxační cvičení, práce v napojení do stavu flow a využívání vnitřních zdrojů motivace.

Kurz probíhá v bezpečném a respektujícím prostředí za využití technik celostního zrychleného učení (meditace, rytmizace, hra, cvičení, pohyb, storytelling, hudba, relaxace,...).

Učit se budeme  v průběhu celého dne od 8h (den začneme jogou a meditací) do 20h (den ukončíme meditací a reflexí dne) v rytmu střídající intenzivní soustředění a hluboký odpočinek (energetická cvičení, pohyb, relaxace, meditace).

Naší základnou bude hezká chata na Horní Bečvě, kde je k dispozici společenská místnost, kuchyňka, bazén, sauna a 2-3 lůžkové pokoje.

O Vaši pohodu se stará Radim Kudělka a tým lidí, kteří svoji práci umí a milují.

 

 

„Leadership nezačíná na pódiu, ale ve vlastním nitru. Leader nestojí vždy v čele, ale vždy stojí ve svém středu.

Podrobnosti a přihláška

Termín kurzu

24.8. - 29.8. 2019
začátek kurzu 24.8. v 17h a konec kurzu 29.8. ve 14h

Místo konání kurzu

Chata Bečvice
Horní Bečva 664,75657

Cena

8 800 Kč
zahrnuje přípravu kurzu dle potřeb účastníků, individuální konzultaci, „lektorné“, výukové materiály, ubytování, jedno teplé jídlo denně, integrální masáž a překvapení.

Maximální počet účastníků

8

Máte dotazy ohledně kurzu
nebo čehokoliv jiného?

Volejte

+420 724 291 964

Pište

radim@vedomevzdelavani.cz

Co říkají o kurzu jeho absolventi?

U Radima jsem absolvoval kurz Vědomé komunikace a kurz Emočně inteligentní leadership. Oba programy mě nejen posunuly kupředu v komunikaci, ale zároveň i v mojí životní vizi. Definoval jsem si pojmy a vlastnosti, s kterýma jsem si nevěděl rady. Jeho programy jsou ucelené, sofistikované a navíc s prvky fyzického cvičení. Radima mohu vřele doporučit i na osobní konzultaci.

Václav Fousabsolvent kurzu Vědomé komunikace a Emočně inteligentního leadershipu

Celý studijní i profesní život se pohybuji ve světě průmyslové automatizace, kybernetiky a robotiky. V tomto oboru na sebe neustále narážejí dva světy: svět strojů a svět lidí. Lidé se snaží stroje naučit lidskému chování, ale sami podléhají schématům chování, která jsou spíše strojová. I proto se v našem oboru prosazuje především managerský způsob řízení lidí, který je exaktní, měřitelný, a proto do jisté míry strojový. Firmy v našem oboru bývají “overmanaged and underled”. Chybí lídři, kteří by ukázali za horizont všedních managerských aktivit a vytvořili bezpečné prostředí k tomu, aby každý člen týmu mohl naplno rozvinul svůj potenciál. Kurz emocně inteligentní leadership mi pomohl pochopit, jak důležité mít vedle dobrých managerů i skvělé a inspirativní lídry, kteří s sebou strhávají ostatní a dávají firemnímu prostředí zcela jinou, mnohem vyšší dynamiku.

Ondřej JaníkSMC Industrial Automation CZ, s.r.o., Eductaion&Training